• Nowy

Masło borowinowe SULPHUR

29,90 zł
Brutto

Masło do codziennej pielęgnacji ciała i masażu borowinowego, głęboko nawilża, redukuje cellulit, zapobiega starzeniu się skóry.

Ilość

Masło borowinowe zawiera unikalne składniki borowin – naturalnych kopalin stosowanych w lecznictwie uzdrowiskowym. Zagęszczenie wodnego wyciągu borowinowego powoduje, że aktywne biologicznie składniki borowin są skoncentrowane, co zwiększa skuteczność ich działania.

Najcenniejsze z nich to kwasy humusowe, fitohormony, ciała estrogenne, jony wapnia, magnezu i inne cenne mikroelementy. Wpływają one na procesy metaboliczne, pobudzają produkcję kolagenu i elastyny w skórze, nadając jej korzystny, lekko kwaśny odczyn. Masło zawiera również naturalne olejki: goździkowy, cynamonowy i imbirowy. Pochodzące z nich flawonoidy i fenolokwasy poprzez poprawę mikrokrążenia w skórze ułatwiają wchłanianie cennych składników borowin oraz opóźniają procesy starzenia się skóry.

Działanie masła borowinowego sulphur na skórę potwierdzono nie tylko w standardowych dla kosmetyków badaniach aplikacyjnych, ale również w badaniach aparaturowych.

  • głęboko nawilża, poprawia napięcie, jędrność i koloryt skóry
  • wygładza, normalizuje złuszczanie się naskórka
  • zmniejsza cellulit i widoczność rozstępów
  • lekko natłuszcza, stopniowo rozgrzewa


Masaż z masła borowinowego sulphur rozluźnia, odpręża , zmniejsza napięcie.

Masaże borowinowe – użyj masła borowinowego do masażu klasycznego, wzmocni to jego działanie lecznicze.

Do codziennej pielęgnacji ciała i masażu. Stosować 1-2 razy dziennie. Masło cienką warstwą rozprowadzić na skórze i pozostawić do wchłonięcia. Najskuteczniej działa stosowane w seriach 2-3 tygodniowych.

Przebadany dermatologicznie. W badaniach nie stwierdzono objawów drażnienia skóry.

Opakowanie: 105g

129