Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Forever Living Products - co to za firma?

2 grudnia 2021

Forever Living Products FLP jest światowym hodowcą i producentem Aloe Vera.

Dostarczają również produkty pochodzące z tej niesamowitej rośliny. Rex Maughan założył Forever Living Products w Arizonie w 1978 roku. Rex Maughan, absolwent Arizona State University, dostrzegł potencjał, jaki tkwił w Forever Living Products, by z małego biznesu, początkowo przedstawionego bliskiej rodzinie i przyjaciołom w Tempe Arizona, przekształcić się w międzynarodowe przedsiębiorstwo, które wzbogaca życie milionów ludzi. To właśnie Simple, założyciel Forever Living Products, jest przyczyną sukcesu firmy. Oferuje on wszystkim rozpowszechnianie zdrowego stylu życia, który pochodzi z natury.

Dziś Forever Living wywarło znaczący wpływ na życie wielu osób. Oferta handlowa FLP wykorzystuje jako podstawowy składnik czysty, naturalny, stabilizowany miąższ Aloe vera.

Kiedy zakładał Forever, Rex Maughan nie chciał polegać na podwykonawcach, ponieważ zależało mu na produktach najwyższej jakości. Forever posiada własne plantacje aloesu i zakłady produkcyjne, a także magazyny. Dzięki temu firma ma pełną kontrolę nad kosztami i jakością na wszystkich etapach. Forever jest w stanie skupić się na tym, co najważniejsze: na jakości i innowacyjności najlepszych produktów na całym świecie.


Aloe Barbadensis Miller to roślina aloesowa, którą uprawia Forever. Na świecie istnieje około 400 gatunków aloesu.

Choć wszystkie mają swoje zalety, Aloe Barbadensis Miller jest jedynym, który od tysięcy lat cieszy się uznaniem ze względu na swoje kojące właściwości. Aloe vera, jedna z najstarszych i najbardziej cenionych roślin, znajduje się na sumeryjskich tabliczkach, które pochodzą sprzed ponad 4000 lat. Naturalne właściwości kojące, chłodzące i nawilżające Aloe vera są dobrze znane.

Aloes jest znany z tego, że łagodzi drobne oparzenia i nawilża skórę.

aloes


Forever Living używa miąższu Aloe Vera, aby go ustabilizować.

Jest on sprzedawany w najczystszej postaci i stanowi znak rozpoznawczy Forever Living.


Forever Living Products jest dumnym posiadaczem certyfikatu jakości IASC od International Aloe Science Council, jak również certyfikatu koszerności i islamskiej pieczęci aprobaty.

FLPP jest również jedną z największych firm marketingu sieciowego. Jest zaufanym partnerem dla ponad siedmiu milionów niezależnych dystrybutorów w ponad 120 krajach na całym świecie. Firma rozpoczęła działalność w Polsce w 1993 roku.