• Nowy

Maseczka z płatków róży 50g

10,00 zł
Brutto

Maseczka dla wszystkich typów cer, szczególnie polecana dla cer wrażliwych z uwagi na łagodzące i chłodzące właściwości oraz dla cer dojrzałych z uwagi na odżywcze działanie. Płatki róży są często wykorzystywanym składnikiem kosmetycznym w preparatach do twarzy, włosów, olejach oraz perfumach. Maseczka posiada łagodzące właściwości i kojący zapach. Pomocna w łagodzeniu objawów infekcji skórnych, stanów zapalnych, lekkich obrzęków skórnych.

Ilość

Regenerująca maseczka do cery suchej, dojrzałej i wrażliwej. Działa odżywczo, tonizująco i odmładzająco. Płatki róży zawierają olejek lotny, tłuszcze, flawonoidy, witaminę C, kwasy organiczne, związki cukrowe, które wykazują synergizm we wzajemnym oddziaływaniu i zwiększają odporność naskórka na proces starzenia się. Nie testowane na zwierzętach.

Maseczka:
Odpowiednią ilość produktu wymieszaj z wodą lub mlekiem aż do uzyskania maseczki o rzadkiej konsystencji. Nałóż na skórę twarzy i szyi, unikaj kontaktu z oczami. Pozostaw maseczkę na skórze przez około 20 minut do całkowitego wyschnięcia, następnie dokładnie zmyj, najpierw ciepłą, a potem zimną wodą.

848