• Nowy

Tulsi Puder do włosów HESH

10,50 zł
Brutto

Tulsi, czyli bazylia azjatycka, to święta roślina w Indiach. Nie bez przyczyny! Działa antybakteryjnie, oczyszczająco oraz nawilżająco na skórę głowy. Wykazuje też działanie przeciwłupieżowe.

Puder Tulsi świetnie sprawdzi się jako delikatny peeling skóry głowy, pozostawi ją dokładnie oczyszczoną i pozbawioną nadmiaru sebum.

Ilość

W 100% naturalny i skuteczny produkt do włosów przetłuszczających. Zaleca się jego stosowanie w celu zwalczenia takich dolegliwości dermatologicznych, jak łupież czy zaburzony stan nawilżenia. Puder Tulsi ochrania i nawilża skórę głowy, pozostawiając ją dokładnie oczyszczoną i pozbawioną nadmiaru tłuszczu. Sprawia, że włosy stają się puszyste i miękkie.

Odpowiednią ilość proszku należy wymieszać z niewielką ilością wody, aby uzyskać konsystencję jogurtu. Następnie nałożyć na wybrane miejsce. W przypadku włosów, kosmetyk można pozostawić na kilkadziesiąt minut; zaś w przypadku twarzy- aż do wyschnięcia, po czym dokładnie spłukać wodą. Unikać kontaktu z oczami i ustami, produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego. 

848