• Nowy

Mydło Aleppo z wyciągiem z cytryny 100g Najel

15,50 zł
Brutto

Mydło zawiera oliwę z oliwek oraz do 12% oleju laurowego oraz ekstrakt z cytryny znany ze swoich antybakteryjnych i ściągających właściwości które przynoszą ulgę nawet wyjątkowo wrażliwej skórze, pomagając jej utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia.

Ilość

Mydła Aleppo mogą używać dzieci i osoby ze skłonnościami do alergii. Mydła mają właściwości lecznicze, zabliźniające, nawilżające i ochronne. Doskonale nadają się dla osób z problemami skórnymi: łuszczyca, trądzik, egzema, atopia, łupież.

Mydło Aleppo nie jest perfumowane, naturalnie pachnie olejem laurowym oliwą z oliwek i lekko cytrynowo. Mydło nie zawiera tłuszczów zwierzęcych, substancji chemicznych konserwujących ani też syntetycznych substancji barwiących.

Posiada w składzie wyłącznie naturalną oliwę z oliwek tłoczoną na zimno oraz olej laurowy i ekstrakt z cytryny.

Olej laurowy ma ciemnozieloną barwę i intensywny zapach. Olej  oraz ekstrakt cytrynowy mają działanie antyseptyczne, dezynfekujące, przeciwzapalne i ściągające. Odnawia ochronny płaszcz hydrolipidowy skóry. Łagodzi dolegliwości dermatologiczne, pomaga w walce z chorobami grzybiczymi, łuszczycą czy egzemą. Olej laurowy to skuteczny ,,antybiotyki" dla każdego typu skóry. Pobudza wzrost włosów oraz pomaga w walce z łupieżem. Im wyższe stężenie oleju laurowego tym lepszego jego właściwości lecznicze.

Zapach: charakterystyczny dla mydła z Aleppo o lekko cytrynowej nucie

Waga: 100 g

977