• Nowy

Brahmi puder do włosów 100g

10,50 zł
Brutto

Brahmi to ajurwedyjska roślina, o zdrowotnym działaniu. Stosowanie Brahmi Hesh pomaga pozbyć się problemów skóry, jak np. łuszczyca oraz problemów z włosami. Zapobiega wypadaniu oraz przedwczesnemu siwnięciu włosów. Odżywia skutecznie cebulki włosów. Poprawia widocznie wygląd włosów - są ładne i błyszczące.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Brahmi Powder to proszek zawierający wyłącznie roślinę Brahmi,bez żadnych dodatków, konserwantów, czy zagęszczaczy. Polecany jest jako tonizująca maska do włosów ciemnych lub maseczka na twarz po wymieszaniu z wodą lub wodą różaną według instrukcji.

Maseczka przeznaczona jest do włosów, które stwarzają problemy w postaci wypadania i przerzedzania, przedwczesnego siwienia czy łupieżu. Odpowiednią ilość produktu wymieszać z wodą w ceramicznej miseczce do uzyskania konsystencji gęstej papki.

Nałożyć na skórę głowy i delikatnie wmasować okrężnymi ruchami. Pozostawić na około godzinę. Można owinąć głowę ciepłym ręcznikiem lub zrelaksować się w kąpieli, a ciepło i para wodna aktywują działanie substancji czynnych maseczki. Następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą. 

848